تمرینات تیم والیبال بزرگسالان سایپا، شنبه آغاز می شود

تیم والیبال بزرگسالان سایپا به منظور آماده سازی هر چه بیشتر برای حضور در رقابتهای لیگ برتر، از روز شنبه ۱۵ مرداد ماه، تمرینات خود را زیر نظر میروسلاو ژیوکو آغاز می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ طبق برنامه ای که طی هفته های گذشته توسط سرمربی بلغار تیم والیبال ارایه شده است، نارنجی پوشان سایپا از روز شنبه با حضور در سالن چند منظوره شهدای کارگر این شرکت، تمرینات و آماده سازی خود را به منظور حضور پرقدرت در رقابتهای لیگ برتر زیر نظر “میروسلاو ژیوکو” و “لازاروف”، سرمربی و دستیار بلغار آغاز می کنند.
این گزارش حاکی است، فرهاد سال افزون، مجتبی قلی زاده، ولنی کدمکوف، رحمان تقی زاده و بهنام حاجی پور، بازیکنانی هستند که امسال به ترکیب تیم سایپا اضافه شدند.
تیم والیبال سایپا، به زودی چند دیدار دوستانه، یک اردوی آماده سازی برون مرزی و حضور در تورنمنت بین المللی را در برنامه خواهد شد که زمان دقیق آنها متعاقبا اعلام خواهد شد.
گفتنی است؛ در ترکیب تیم والیبال سایپا ملی پوشانی همچون فرهاد سال افزون، مصطفی حیدری و سامان فائزی از تیم ملی بزرگسالان و سعید جواهری، سهند الله وردیان و رحمان تقی زاده از تیم ملی امید کشور حضور خواهند داشت.
شایان ذکر است، جهانگیر ترابپور، محمد خمسه و احمد لاهوتی دیگر مربیان و امید هاشمی سرپرست این تیم در فصل آتی خواهند بود.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین