سرمربی تیم واترپلوی سایپا: سایپا در جام باشگاه های آسیا حضوری قدرتمند خواهد داشت

مهدی پنام تاش گفت: میانگین سنی تیم واترپلوی سایپا نسب به فصل قبل جوانتر شده است اما این تیم هماهنگی بیشتری دارد و آماده کسب نتایج درخشان در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا است.

مهدی پنام تاش، سرمربی تیم واترپلوی سایپا که درهفته نخست رقابت های لیگ برتر همراه با این تیم موفق به شکست تیم مدعی دانشگاه آزاد شد، در گفتگو با روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، در این خصوص اظهار داشت: حریف تیم قدرتمندی بود که درسه دوره اخیر لیگ برترعنوان قهرمانی را از آن خود کرده است و این فصل نیز با در اختیار داشتن 6 بازیکن تیم ملی بزرگسالان و چندین بازیکن تیم ملی زیر 17سال به عنوان یک مدعی وارد مسابقات شده است. اما بازیکنان سایپا مقابل تیم دانشگاه آزاد به خوبی برنامه های تاکتیکی کادرفنی را اجرا کردند و درنهایت نیز به برتری 10بر 7 دست پیدا کردند.

سرمربی سایپا ادامه داد: نسبت به سال گذشته چندین تغییر در ترکیب سایپا ایجاد شده و میانگین سنی تیم نیز کمتر شده است اما این بازیکنان که اکثر آنها کمتر از 22 سال سن دارند نسبت به فصل قبل هماهنگ تر هستند و روز مسابقه با تیم دانشگاه آزاد نیز با اتکا به همین هماهنگی و همدلی موفق به کسب پیروزی ارزشمند شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: به عنوان یکی از نمایندگان ایران، آبان ماه سال جاری در مسابقات جام باشگاه های آسیا به مصاف حریفان خواهیم رفت و تلاش می کنیم تا با استفاده از مسابقات لیگ برتر خود را به خوبی برای رقابتهای آسیایی آماده کنیم و همچنین برای هدف بعدی خود که همان کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر است نیز امتیازات لازم را جمع آوری کنیم.

مهدی پنام تاش ضمن قدردانی از مدیریت باشگاه سایپا به خاطر تیم داری در رشته واترپلو، تصریح کرد: قطعا حمایت باشگاه بزرگی مانند سایپا موجب اقبال بیشتر مردم به سمت رشته واترپلو خواهد شد، چرا که این رشته برای پخش زنده تلویزیونی دارای محدودیت های است و به همین خاطر نیز برای اسپانسرها جذابیت کمتری دارد اما حضور سایپا باعث می شود که سایر باشگاه نیز برای تیم داری در این رشته وارد عمل شوند که همین امر موجب رشد و پیشرفت واترپلو خواهد شد.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین