اطلاعات تکميلي

  • روتیتر:

    لیگ برتر والیبال با 11 تیم قرعه کشی شد

سایپا هفته اول به مصاف کاله مازندران می رود

سازمان لیگ فدراسیون والیبال بعد از کنار گذاشتن تیم شهرداری ورامین، امروز قرعه کشی مسابقات لیگ برتر را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران «جام شهید حججی» از روز یکشنبه 16 مهرماه آغاز می شود.
در این رقابت ها 11 تیم‌ پیکان، بانک سرمایه، کاله مازندران، سایپای تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، خاتم اردکان، سازمان عمران شهرداری ساری، ایرانیان گنبد، رعد پدافند کاشان و تیم ملی والیبال نوجوانان شرکت می‌کنند.
مراسم قرعه کشی این رقابت ها ساعت 14 امروز (سه شنبه) با حضور محمود افشاردوست دبیرکل، منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ، امیدوار حاتمی رئیس کمیته داوران و نمایندگان باشگاه های شرکت کننده در این رقابت ها برگزار شد.
بر اساس تصویب این نشست، لیگ برتر سال 96 در دو مرحله مقدماتی و پلی آف برگزار می شود که دیدارهای مرحله پلی آف به شکل دو برد از سه بازی خواهد بود.
در دور مقدماتی 11 تیم شرکت کننده در یک گروه مسابقات خود را به شکل گروهی پیگیری می کنند و هشت تیم برتر به مرحله پلی آف صعود خواهند کرد.
پلی آف نیز در سه مرحله به شکل سه برد از پنج بازی می شود تا در نهایت چهار تیم برتر این رقابت ها معرفی می شوند.
با توجه به اینکه تیم شهرداری ورامین در تلاش برای حضور در این رقابت هاست، این تیم در صورت طی کردن مراحل مد نظر سازمان لیگ، به لیگ اضافه خواهد شد و آخرین مهلت این تیم برای برطرف کردن مشکلاتش، چهارشنبه 12 مهرماه خواهد بود.
با توجه به رده بندی تیم ها در قرعه کشی در هفته نخست لیگ برتر پنج دیدار برگزار می شود که برنامه آن به قرار زیر است، اما میزبان و میهمان از سوی سازمان لیگ مشخص و متعاقبا اعلام می شود:
رعد پدافند کاشان – سازمان عمران شهرداری ساری
شهرداری تبریز – پیکان تهران
نوجوانان – خاتم اردکان
سایپای تهران – کاله مازندران
شهرداری ارومیه – ایرانیان گنبد

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین