اطلاعات تکميلي

  • روتیتر:

    سرپرست تیم فوتبال امید سایپا:

در نیم فصل دوم برای قهرمانی می جنگیم

عباس زواره گفت: با ادامه روند موفقیت آمیز تیم فوتبال امید سایپا، در نیم فصل دوم برای بهبود جایگاه تیمی و کسب عنوان قهرمانی به میدان می رویم.
عباس زواره، سرپرست تیم فوتبال امید سایپا، ضمن بیان مطلب فوق به روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا اظهار داشت: سطح مسابقات لیگ برتر تیم های پایه امسال خصوصا در رده سنی امید بسیار بالا بود و تیم های حاضر در این مسابقات، دیدارهای نزدیک به هم و بسیار جذابی را شاهد بودیم.
وی اضافه کرد: تعداد زیادی از بازیکنان امید سایپا، با توجه به شرایط سنی، برای دومین سال پیاپی در اختیار این تیم قرار دارند و همین مساله باعث ایجاد هماهنگی بیشتر و ارایه دیدارهای زیباتر از بازیکنان این تیم شد. البته باید به این نکته اشاره کنم که امسال ترکیب کادر فنی به صورت کامل تغییر کرد و این مورد سبب شد که در چند هفته اول به رغم اینکه بازیهای سطح بالایی را ارایه دادیم در نتیجه گیری ضعیف باشیم.
سرپرست تیم فوتبال امید سایپا با اشاره به بهبود روند سایپا از هفته های میانی مسابقات لیگ برتر این رده افزود: نارنجی پوشان سایپا در هفته هشتم با هماهنگی بیشتر و افزایش وحدت تیمی نتایج درخشانی را کسب کردند به طوری که در 9 هفته آخر این تیم موفق به کسب 6 پیروزی و یک تساوی شد و در نهایت با پایان دور رفت این مسابقات، جایگاه سوم جدول رده بندی را به خود اختصاص داد. امیدوار هستیم با ادامه این روند در دور برگشت مسابقات بتوانیم جایگاه بهتری در جدول کسب کنیم و حتی یکی از مدعیان تصاحب عنوان قهرمانی این رقابتها باشیم.
زواره با ادامه داد:بازیکنان تیم فوتبال امید سایپا با توجه به اینکه محمد شریفی، طاها شریعتی و علی شجاعی از رده سنی امید در کنار بازیکنان تیم فوتبال بزرگسالان سایپا تمرین می کنند و حتی بعضا اجازه حضور در ترکیب تیم و تجربه رقابتهای لیگ برتر را به دست می آورند، از انگیزه بسیار بالایی برخوردارند. این مساله حاکی از آن است که کادر فنی تیم بزرگسالان سایپا به دقت تمرینات رده سنی امید را زیر نظر دارند و مسیر بازیکنان برای پیشرفت هموار است.
سرپرست تیم فوتبال امید سایپا در خاتمه خاطر نشان کرد: از تمامی مسئولین و همکاران باشگاه سایپا خصوصا مدیرعامل محترم این شرکت بابت حمایت های همه جانبه از تیم امید تشکر و قدردانی می کنم.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین