اطلاعات تکميلي

  • روتیتر:

    رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور؛

     

     

مصاف سایپا و ذوب آهن مساوی شد

 تیم فوتبال سایپا در مصاف با ذوب آهن موفق شد یک امتیاز خارج از خانه به امتیازات خود اضافه کند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ شاگردان دایی در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر، ساعت 17:20 روزسه شنبه (4 مهرماه) در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان میهمان تیم ذوب آهن بود که این جدال با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 این گزارش حاکی است؛ نیمه اول مسابقه یک بازی جذاب و پرافت و خیز از سوی دو تیم بود که در نهایت بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، به پایان رسید.

 نمیه دوم با حملات تیم میزبان آغاز شد که خیلی زود و در دقیقه  53 به گل رسید  در این صحنه حرکت خوب ربیع عطایا با پاس او برای مهاجمان ذوب اهن ادامه یافت اما ضربه او با برخورد به مدافع سایپا به تبریزی رسید تا در موقعیت تک به تک دروازه اخباری را باز کند.

پس از این گل دایی و شاگردانش تمام قوای خود را برای جبران نتیجه به کار گرفتند و در سوی مقابل نیز شاگردان قلعه نوعی برای افزایش فاصله و همچنین دفاع از برتری خود تلاش کردند تا تماشاگران شاهد یک مسابقه دیدنی و پرهیجان باشند که در نهایت نیز دقیقه  83  بالاخره شتاب سایپا برای گلزنی جواب داد و محمد حسین کنعانی از پاس بریده هافبک نارنجی پوشان استفاده کامل را برد و با ضربه ای استادانه توپ را بر فراز دستان مظاهری وارد دروازه میزبان کرد.

سایپا با احتساب یک امتیاز مسابقه با ذوب آهن ،مجموع امتیازات خود را به عدد 12 رساند و ذوب آهن نیز با این تساوی 11 امتیازی شد.  

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین