اطلاعات تکميلي

  • روتیتر:

    با حضور جمعی از شخصیت های سیاسی و ورزشی کشور؛

مراسم عزاداری امام حسین(ع) در باشگاه سایپا برگزار شد

همزمان با روز ششم ماه محرم، آیین عزاداری سرور و سالار شهیدان با حضور جمع کثیری از شخصیت های فرهنگی، ورزشی و سیاسی کشور در محل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین(ع) با حضور شخصیت های برجسته فرهنگی، ورزشی و سیاسی کشور، مدیران ارشد شرکت های گروه خودروسازی سایپا، اعضای هیات مدیره، مدیران عامل سابق و مدیران ارشد باشگاه سایپا، کادرفنی و اعضای تیم های ورزشی این باشگاه و بسیاری دیگر از شخصیت های شناخته شده ورزش از جمله ، علی پروین، حمید استیلی، محمدرضا طالقانی، عباس جدیدی، و جمع کثیری از پیشکسوتان ورزش، در محل مجموعه فرهنگی ورزشی سایپا برگزار شد.

این مراسم با اقامه نماز جماعت ظهر وعصر آغاز شد.و با قرائت زیارت عاشورا توسط علی شیخ الاسلامی،ادامه یافت. سپس استاد اخلاق، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی، با ذکر مصائب خاندان رسول خدا (ص) در واقعه عاشورا، در خصوص عظمت قیام امام حضرت امام حسین(ع) و اهمیت زنده نگهداشتن رسالت این قیام خونین سخنرانی کرد و در ادامه نیز مدحان اهل بیت، به ذکر مصیبت و مرثیه خوانی پرداختند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین