اطلاعات تکميلي

  • روتیتر:

    نگاهی به دیدار دو تیم سایپا و کاله در رقابتهای لیگ برتر والیبال کشور؛

جدال نامداران در هفته نخست

طبق قرعه کشی انجام شده توسط سازمان لیگ فدراسیون والیبال کشور، در یکی از جذاب ترین رقابتهای هفته نخست این دیدارها، سایپا تهران و کاله مازندران به عنوان دو تیم نامدار و خوش سابقه به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی لیگ برتر ایران «جام شهید محسن حججی» از یکشنبه ۱۶ مهرماه آغاز با حضور 11 تیم در حالی آغاز می شود که طبق قرعه کشی انجام شده توسط سازمان لیگ این فدراسیون، سایپا تهران در هفته اول میهمان تیم کاله مازندران خواهد بود و این مسابقه از ساعت ۱۶:۰۰ در سالن پیامبر اعظم (ص) برگزرا خواهد شد.
تیم والیبال سایپا یکی از با سابقه ترین تیم های حاضر در لیگ برتر است که تا به حال 6 با عنوان نایب قهرمانی رقابت ها کسب کرده است و فصل گذشته نیز عنوان چهارمی را به خود اختصاص داده است.
والیبال سایپا طی سالهای فعالیت خود همیشه با عنایت و توجه ویژه به استعدادهای جوانان این رشته زمینه ساز معرفی و درخشش آنها در سطح اول والیبال کشور و تیم ملی شده است.
مجتبی شبان، امیر غفور، سامان فائزی، فرهاد سال افزون، سعید جواهری توانا، آرش کمالوند، پوریا نودوزپور،عباس اولادی، سهند اله وردیان، رحمان تقی زاده، مجتبی قلی زاده، قدیرآهنگ، مصطفی حیدری،بهنام حاجی پور، مهرداد بابائی رکنی، ایوان استانف گئورگیف، ونلین کادانکوف ویلکو، علیرضا مصلح آبادی فراهانی بازیکنان نارنجی پوش سایپا در این فصل خواهند بود که هدایت آن به میروسلاو ژیوکو سپرده شده است.
همچنین محمدصادق شعبان خمسه، احمد لاهوتی، جهانگیر تراب پور، لازار لازارف دنیلو، مربیان، سیدمهدی هاشمی، بدنساز و سید امید هاشمی مدیر تیم والیبال سایپا در این فصل از رقابتهای لیگ برتر است.
با نگاهی اجمالی به تاریخچه لیگ برتر والیبال ایران خواهیم دید که تیم والیبال کاله مازندران نیز با احتساب این فصل ، نهمین سال حضور خود در این مسابقات را تجربه می کند. هدایت نمایده آملی والیبال کشور بر عهده بهروز عطایی است و امیرحسین اسفندیار، محمدعلی فلاح، ولی علیپور، شاهین مظلوم، رسول آقچه لی، اسماعیل مسافر، سعید آقاجانی، رضا عابدینی، جواد کریمی، علی رمضانی، ابوالفضل قلیپور، اسماعیل طالبی ، میثم صلحی و آرمین رنجبر نیزبازکنان این فصل کاله مازندران هستند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین