مجتبی شبان: برای شروعی مقتدرانه آماده ایم

سایپا با شروع به موقع تمرینات منظم پیش فصل و همچنین حضور مربی بلغار خود، قطعا یکی از مدعیان لیگ برتر خواهد بود.

مجتبی شبان، نارنجی پوش تیم والیبال سایپا ضمن بیان مطلب فوق به روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا اظهار داشت: تمرینات تیم والیبال سایپا خیلی زودتر از سایر تیم های حاضر در لیگ آغاز شد و بازیکنان این تیم با پشت سر گذاشتن تمرینات فشرده و سنگین در اردوی آماده سازی بلغارستان و بعد از آن حضور مقتدرانه در تورنمنت چهار جانبه ترکیه که باعث عیار سنجی تیم توسط سرمربی بلغار شد، در شرایط بسیار مناسبی به سر می برند.
وی اضافه کرد: اکثر تیم های حاضر در رقابتهای لیگ برتر، هفته به هفته به آمادگی کامل دست پیدا می کنند اما سایپا امسال با شروع به موقع تمرینات خیلی آماده تر از سایر تیم ها به میدان خواهد رفت و این مساله یک امتیاز برای نارنجی پوشان است.
شبان با اشاره به شروع رقابتهای لیگ برتر امسال تصریح کرد: مسابقات لیگ برتر واليبال ایران از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار است و قطعا چه در بازی های تهران و چه در مصاف با حریفان شهرستانی به دلیل جو حاکم بر ورزشگاه و حضور پرتعداد تماشاچیان، تیم های حاضر در لیگ کار سختی را پیش رو خواهند داشت.
وی با اشاره به وضعیت جسمانی خود گفت: در شرایط بسیار ایده آلی به سر می برم و اميدوارم فصل خوبي را پشت سر بگذارم.
بازیکن نامدار والیبال سایپا با اشاره به اینکه حضور بازیکنان ملی پوش در جمع نارنجی پوشان سایپا باعث ایجاد انگیزه در بین جوانتر های این تیم شده است، ادامه داد: در تیم سایپا 3 ملی پوش رده سنی امید و 4 ملی پوش رده سنی بزرگسالان حضور دارد که این مساله باعث شده است، سایر جوانان حاضر در لیگ برای جلب نظر کادر فنی تیم ملی کشورمان تلاش بیشتری را به کار بسته و با انگیزه بالاتری به میدان بروند.
وی در خصوص جایگاه سایپا در لیگ برتر امسال گفت: با پشت سر گذاشتن تمرینات، پیش از شروع لیگ و حضور مربی کارکشته بلغار در راس تیم، قطعا سایپا امسال یکی از مدعیان خواهد بود و با شناختی که از سایر تیم های حاضر در لیگ دارم مطمئنم دیگر تیم ها مصاف های سختی را با سایپا پشت سر خواهند گذاشت.
شبان ادامه داد: امسال برای چهارمین سال متوالی در ترکیب تیم سایپا حضور دارم. در اولین سال حضورم سایپا به مقام دوازدهم لیگ رسید، سال دوم نهم شد و سال سوم به مقام پنجم و بعد از آن به مقام چهارم رسید. امیدوارم این روند رو به رشد سایپا امسال به شکل چشم گیری ادامه داشته باشد و در چهارمین سال حضورم یکی از سکوها لیگ برتر به سایپا تعلق بگیرد.
وی در خاتمه در خصوص وضعیت تیم ملی والیبال ایران خاطر نشان کرد: کسب سکوی سوم رقابتهای جام قهرمانان جهان توسط بازیکنان ایرانی نه تنها برای والیبال کشور بلکه برای ورزش این مرز بوم باعث افتخار و مباهات است. البته در این نتیجه گیری تیم ملی، چهار بازیکن سایپایی نیز نقش آفرینی کردند که این مساله می تواند باعث افزایش انگیزه سایر بازیکنان سایپا شود. امیدوارم حضور سایپایی ها در ترکیب تیم ملی ایران تداوم داشته باشد و شمار ملی پوشان سایپا افزایش یابد.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین