علی دایی: سایپا با غلبه بر سپیدرود به بالای جدول باز می گردد

سرمربی سایپا گفت: سعی کردیم با تمریناتی که انجام دادیم، خود را برای پیروزی در مسابقه فردا آماده کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ علی دایی، سرمربی سایپا در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: بازی سختی پیش روی ماست. سپیدرود نشان داده تیم بسیار خوبی است. این تیم برخلاف هفته های اول، اخیرا نتایج خوبی گرفته است.

وی ادامه داد: متاسفانه در هفته های اخیر، خوب نتیجه نگرفته ایم اما با تمریناتی که انجام دادیم، سعی کردیم، خود را برای مسابقه فردا آماده کنیم تا برنده این مسابقه باشیم،  چراکه اگر بازی را ببریم خود را به بالای جدول می رسانیم.

دایی درباره تمرینات تیمش در تعطیلات، اظهار کرد: مطمئنا تعطیلی لیگ به ضرر تمام تیمهاست و به جز یکی دو تیم که وقت نکرده بودند آماده شوند، بقیه متضرر شدند. ما درحال برگزاری بازی های خوبی بودیم و در آخرین مسابقه با ذوب آهن مساوی کردیم که یک امتیاز در اصفهان مقابل این تیم حکم برد را دارد. سعی می کنیم از فردا عملکرد بهتری داشته باشیم.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است بازیکنان جدیدی بگیرد؟ گفت: ما دنبال بازیکن خارجی در  خط حمله هستیم. متاسفانه کسانی که آمدند و تست دادند به درد ما نمی خوردند. توانایی هایشان کم بود. یک بازیکن برزیلی را انتخاب کردیم و قرار بود تست بدهد ولی به امارات رفت.

سرمربی سایپا درپاسخ به این سوال که نظرش راجع به تعویض مربیان از سوی مدیران عامل گفت: من مدیرعامل نبودم و نمی توانم به این سوال جواب دهم. هرکسی صلاح خودش را بهتر می داند. بعضی وقت ها این کار اشتباه است و بعضی وقت ها هم درست است. بهتر است مدیران اول فصل به این مسئله توجه کنند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره موفقیت های تیم نوجوان ایران گفت: تا اینجای کار نوجوانان ما کار بزرگی کرده اند. دو بازی را خیلی خوب پشت سر گذاشته است. آنها آلمان را عالی بردند و 7 -8 گل هم نزدند. این نشان دهند سرمایه موجود در ایران است و نباید این سرمایه ها را سوزاند. ما پایه اولیه را داریم ولی مشکل در مدیریت است. ما می توانیم سالیان بعد بازیکنان بزرگی داشته باشیم.

 

 

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین