پنام تاش: به عنوان تیم نخست به مرحله پلی آف خواهیم رفت

با وجود واگذاری مصاف به دانشگاه آزاد، تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا به عنوان تیم نخست به مرحله پلی آف راه یافته و شانس خود را برای کسب قهرمانی افزایش دهیم.

سرمربی تیم واترپلوی سایپا در خصوص عدم برگزاری دیدار سایپا و نفت امیدیه در هفته گذشته گفت: با وجودی که برای مسابقه با نفت امیدیه به اهواز سفر کردیم و میزبان ما نیز در استخر آماده شروع رقابت بود و بازیکنان کاملا گرم کرده بودند، مسئولین برگزاری این دیدار اطلاع دادند که به دلیل شرایط بد جوی اهواز و لغو برخی پرواز ها، داوران مسابقه نتوانسته بودند در زمان مورد نظر در اهواز حاضر شوند و به این ترتیب این مسابقه به زمان دیگری موکول شد.
وی در خصوص نتیجه مصاف با دانشگاه آزاد که نتیجه ضعیف و دور از انتظاری بود، اضافه کرد: در دیدار با تیم دانشگاه آزاد چندین فرصت مناسب گلزنی با برخورد توپ به تیرک دروازه از تیم ما گرفته شد و واقعا روز سایپا نبود. البته در این نتیجه گیری عدم تمرین مناسب تیم سایپا بعد از بازگشت از رقابتهای جام باشگاه های آسیا و خستگی ناشی از این دیدار ها نیز بی تاثیر نبود.
پنام تاش در خصوص تاثیر این نتیجه بر جایگاه سایپا در جدول رده بندی گفت: در حال حاضر در دور مقدماتی رقابتهای لیگ برتر واترپلو هستیم و چهار تیم از این دوره از مسابقات به مرحله پلی آف صعود خواهند کرد. به همین دلیل هیچ خطری متوجه شانس قهرمانی و موقعیت سایپا در پیکارهای لیگ نیست و در حال حاضر، هم امتیاز با تیم دانشگاه آزاد هستیم و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم قرار داریم.
وی در خصوص مصاف تیم سایپا در هفته سوم دور برگشت رقابتهای لیگ، مقابل نفت و گاز گچساران خاطر نشان کرد: بعد از بازگشت از اهواز تمرینات بسیار منظمی در برنامه تیم سایپا قرار گرفت تا با تیم جوان خود بتوانیم نتایج دور رفت را تکرار کنیم و با جبران فاصله بتوانیم به عنوان تیم نخست به مرحله پلی آف راه یابیم که برای دستیابی به این هدف، حریف این هفته را نیز دست کم نخواهیم گرفت.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین