اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان کشور؛

سایپا، شهرداری ارومیه را مغلوب کرد

تیم والیبال جوانان سایپا در سومین مسابقه خود در رقابت های لیگ برتر والیبال کشور، تیم شهرداری ارومیه را مغلوب کرد و به سومین برد خود در این مسابقات دست یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان کشور روز شنبه (25 آذرماه) در شهر کاشان پی گیری شد که تیم سایپا در سومین مسابقه خود در این رقابتها به مصاف تیم شهرداری ارومیه رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 3 بر صفر مغلوب کند تا بعد از پیروزی برابر رعد پدافند کاشان و شمس به سومین برد  پیاپی خود در این رقابت ها دست یابد.

 نارنجی پوشان جوان دو دست  ابتدایی این مسابقه را با نتایج مشابه 26بر24  از آن خود کردند و  در دست سوم  نیز با نتیجه 25 بر 15 پیروز شدند.

 گفتنی است؛ رقابتهای لیگ برتر والیبال جوانان کشور در دو گروه و از روز  پنجشنبه (۲۳آذر ماه) در شهرهای کاشان و رامسر آغاز شده است که تیم های سایپا تهران، رعد پدافند کاشان، شهرداری ارومیه، هاوش گنبد، خاتم اردکان و شمس برای چهار سهمیه مرحله نهایی به مصاف یکدیگر می روند.

همچنین تیم های بانک سرمایه، پیکان تهران، کاله مازندران، شهرداری ورامین، شهرداری تبریز و سارویه ساری در رامسر به مصاف یکدیگر می روند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین