اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: پایان دورنخست رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان کشور؛

سایپا، با شکست هاوش گنبد صدرنشین شد

تیم والیبال جوانان سایپا در پنجمین و آخرین مسابقه خود در رقابت های لیگ برتر والیبال کشور، مقابل تیم هاوش گنبد به برتری دست یافت تا ۵ برد پیاپی و صدرنشینی به کار خود پایان دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ روز پایانی دور نخست رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان کشور، روز دوشنبه (۲۷ آذرماه) در شهر کاشان برگزار شد که تیم سایپا در پنجمین و آخرین مسابقه خود خود در این رقابتها به مصاف تیم هاوش گنبد رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 3 بر یک مغلوب کند تا با کسب پنجمین برد پیاپی و صدنشینی دور نخست مسابقات را به پایان ببرد.
نارنجی پوشان جوان، دست نخست این مسابقه را با نتیجه ۲۵بر 23 از آن خود کردند و در دست دوم با نتیجه 22 بر 25 مغلوب شدند اما در ادامه دست های سوم و چهار م را با نتایج ۲۵ بر22 و۲۵ بر 17 از آن خود کردند تا در نهایت پیروز دیدار با هاوش گنبد باشند.
گفتنی است؛ رقابتهای لیگ برتر والیبال جوانان کشور در دو گروه و از روز پنجشنبه (۲۳آذر ماه) در شهرهای کاشان و رامسر آغاز شده است که تیم های سایپا تهران، رعد پدافند کاشان، شهرداری ارومیه، هاوش گنبد، خاتم اردکان و شمس در شهرکاشان به مصاف هم رفتند که نارنجی پوشان جوانان در نهایت با پیروزی برابر تمامی حریفان خود به همانند تیم نوجوانان سایپا به عنوان صدرنیش به دور دوم صعود کردند.
همچنین تیم های بانک سرمایه، پیکان تهران، کاله مازندران، شهرداری ورامین، شهرداری تبریز و سارویه ساری درقالب دیگر گروه این رقابتها درشهر رامسر به مصاف یکدیگر رفتند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین