اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: هفته نخست دور برگشت لیگ برتر فوتبال؛

تقابل سایپا و سپاهان مساوی شد

شاگردان علی دایی در هفته نخست دور برگشت رقابت های لیگ برتر، مقابل سپاهان به نتیجه مساوی رضایت دادند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ تیم فوتبال سایپا در چارچوب هفته نخست دور برگشت رقابت های لیگ برتر، ساعت 16:20 روز جمعه ( اول دی ماه) در ورزشگاه پاس قوامین میزبان تیم سپاهان اصفهان بود که این مسابقه در نهایت با تساوی یک بریک به پایان رسید.

 این گزارش حاکی است؛  دو تیم در نیمه نخست  این مسابقه بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند اما در دقیقه ۳۵ ، تیم سایپا چسبیده به محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و مهدی ترابی با یک ضربه زمینی و بغل پا موفق شد گل اول بازی را به ثمر‌ برساند تا این نیمه  با همین نتیجه به پایان برسد.

کرانچار در نیمه دوم چند تغیر در سپاهان ایجاد کرد تا این تیم با انرژی بیشتری در حملات ظاهر شود. این تدبیر کرانچار باعث تسلط بیشتر آنها بر توپ و میدان شد که البته در محوطه جریمه زهر لازم را نداشتند  اما داور مسابقه با اعلام یک پنالتی مشکوک با عث شد تا میهمان اصفهانی در دقیقه 85 توسط ساسان انصاری به گل برسد و این مسابقه نیز مانند دور رفت با نتیجه مساوی یک بریک به پایان برسد.

تیم سایپا با کسب یک امتیاز این دیدار خانگی 24 امتیازی شد و همچنان در جایگاه پنجم جدول رده بندی باقی ماند و سپاهان نیز با 16 امتیازدر رتبه 12 جدول جای گرفت.

 

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین