علی دایی: می‌توانستیم همان نیمه اول کار آنها را تمام کنیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: می‌توانستیم همان نیمه اول کار تیم سپاهان را تمام کنیم و برنده از زمین مسابقه خارج شویم

.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛علی دایی در نشست خبری  پس از تساوی سایپا  برابر سپاهان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود. ما می‌توانستیم همان نیمه اول کار را تمام کنیم تا کار به نیمه دوم نکشد، نیمه دوم هرچند کمی سپاهان بهتر از ما بود اما اگر بازی ادامه پیدا می کرد تا فردا هم نمی‌توانست به ما گل بزند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: متاسفانه نمی‌دانم مسائلی وجود دارد که ما از آن خبر نداریم. اگر نگاه کنید کل روند داوری به سود سپاهان شد. هر اتفاقی که رخ می‌داد داور به سود سپاهان سوت می‌زد. اگر لحظه‌ای که به من تذکر داد را به خاطر بیاورید می‌بینید که خطا نشد. شما بروید یک داور را بیاورید که آن صحنه را خطا اعلام کند. اگر صحنه پنالتی را هم به خاطر بیاورید توپ در شرایط معمولی به دست بازیکن من خورد و دستش اصلا باز نبود. متاسفانه نمی‌دانم این اشتباهات دفعه چندم است که برای تیم من رخ می‌دهد. ما به مساله‌ای اعتقاد داریم که یکی از آنها این است که هرکس در این دنیا جواب کارهایش را می‌گیرد. خودم خیلی‌ها را دیدم که طوری در زندگی‌شان ضربه خوردند که متوجه نشدند از کجا ضربه خوردند. ان‌شاءالله همه به خودمان بیاییم و وجدانمان بیدار شود و حق را به حقدار بدهیم.

دایی در ادامه افزود: بعد از اینکه گل خوردیم سعی کردیم به بازی برگردیم و تیم برتر میدان باشیم و به حریف فشار بیاوریم. ما اصلا عقب نشینی نکردیم.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین