اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: نخستین پیروزی نارنجی پوشان در نیم فصل دوم لیگ برتر؛

سایپا، استقلال خوزستان را مغلوب کرد

 تیم فوتبال سایپا در مصاف با تیم استقلال خوزستان و در یک مسابقه پرگل به برتری دست یافت تا در هفته سوم دور برگشت رقابت های لیگ برتر، نخستین برد نارنجی پوشان ثبت شود.

 به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ شاگردان دایی در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر، ساعت 16:30 روز جمعه (15 دی ماه) در ورزشگاه پاس قوامین میزبان تیم استقلال خوزستان بودند و در یک مصاف پرگل، با نتیجه 3 بر2  میهمان خود را با شکست بدرقه کردند تا صاحب سه امتیاز ارزشمند این مسابقه خانگی شوند.

بازی محکم دو تیم در نیمه اول با برتری سایپا آغاز شد و هرچند استقلال خوزستان بازی را به تعادل کشاند اما سایپا در دقایق پایانی نیمه اول بازهم روی بازی مسلط شد با گل آرمان رمضانی نیمه اول را با برد به رختکن رفت

در نیمه دوم استقلال خوزستان بازی را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه  55 پاس در عمق فرید بهزادی کریمی، جونیور را با دروازه سایپا تک به تک کرد  تا  با یک ضربه زمینی دروازه سایپا را باز کند و بازی مساوی شود.

 شاگردان علی دایی بعد از دریافت این گل فرصت های زیادی را خلق کردند وبا درخشش عباس زاده دوبار توسط مهدی ترابی و محمد عباس زاده  در دقایقف 69 و 72گلزنی کردند تا گل دقایق پایانی فرید بهزادی کریمی نیز نقشی در شکست استقلال خوزستان نداشته باشد.

نارنجی پوشان در نیم فصل اول نیز با نتیجه 2بر1 استقلال خوزستان را بردند که در آن دیدار، محمد عباس زاده و علی قلی زاده گلزنی کردند.

امروز نیز عباس زاده، ترابی و رمضانی گلزنی کردند تا علاوه بر دبل سایپا مقابل استقلال خوزستان، عباس زاده نیز دبل کرده باشد.

 سایپا با این برد 27 امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول رده بندی قرار گرفت.  استقلال خوزستان نیز کماکان 14 امتیازی و در قعر جدول باقی ماند.

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین