اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: هفته ای شگفت انگيز برای نارنجی پوشان

تداوم رشد، توسعه و پویایی ورزش در سایپا

 پیروزی های ارزشمند نارنجی پوشان پایتخت در هفته ای فراموش نشدنی و ماندگار، نشان از رشد، توسعه و پویایی ورزش در این مجموعه ورزشی و فرهنگی کشور است.

دومین هفته دی ماه 96 را میتوان هفته نارنجی ها نامگذاری کرد، که در آن تیم والیبال بزرگسالان سایپا توانست در غالب هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال جام شهید حججی،  رقیب دیرینه و باتجربه خود تیم پیکان را که از بازیکن های طراز اولی همچون سعید معروف کاپیتان تیم ملی کشورمان بهره می برد، با نتیجه 3 بر صفر بعد از چند سال ناکامی در این دربی سنتی،  شکست دهد. حتی این پیروزی شعبان خمسه سرمربی بلندقامتان نارنجی پوش را که سابقه چندین سال حضور در کادر فنی تیم والیبال این باشگاه دارد به ابراز خوشحالی و شگرف از این نتیجه وا داشت و تصاحب سه امتیاز اين دیدار با نتیجه سه بر صفر بعد از چهارسال در این  رویداد را بسیار دلچسب و غیر قابل تصور دانست.

از سوی دیگر، شاگردان علی دایی توانستند با سه گل مهمان اهوازی خود را در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه دستگردی بدرقه کنند و علاوه بر هم امتیازی با تیم های چهارم و پنجم جدول شانس خود را برای کسب سهمیه آسیا زنده نگه دارند.

دایی سرمربی نارنجی پوشان تیم خود را مستحق برد با پنج گل در این مسابقه دانست که نشان از برتری محسوس شاگردانش در این مسابقه دارد.

اما در تیم های پایه فوتبال که باشگاه سایپا همیشه توجه ویژه ای به نسل آینده ساز فوتبال کشور داشته و خواهد داشت نیز سایپایی ها به پیروزی های ارزشمندی دست یافتند. سه گلی که تیم های نوجوان و جوانان سایپا به ترتیب به تیم های پیام و المپیک اندیشه زدند، نشان از قدرت و توانمندی آنها در این هفته پر اهمیت سایپا بود.

تیم فوتبال امید سایپا نیز که نوزده هفته است در نوار پیروزی و امتیاز گیری قرار دارد در این هفته با دو گل از سد تیم دلوارافزار گذشت تا باشگاه به تیم دوم فوتبال خود همچنان امیدوار باشد.

از سوي دیگر نوباوگان و نونهالان نارنجی پوش 1 بر صفر تیم شاهین را در ورزشگاه چمران مغلوب ساختند تا علاوه بر جبران شکست نیم فصل اول، به رتبه هاي بالاي جدول نزدیک تر شوند.

سایپا که با سرمایه گذاری در ورزش کشور به ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در ایران اسلامی عزیز پرداخته توانسته در ورزشهای اسلامی همچون شنا نیز جایگاهی در خور نام سایپا داشته باشد. نمایندگان سایپا در رشته واترپلو در هفته شگفتی ها با نتیجه 20 بر 3 که اختلاف گل شگفت انگیز در لیگ برتر این رشته محسوب می شود، نماینده استان اصفهان را شکست دادند.

هفته ای که گذشت نشان از رشد و پویایی ورزش در باشگاه سایپا داشت که با تمام کم و کاستی های که گریبان گیر ورزش امروز کشور است با همت، هماهنگی و امید به آینده اتفاق افتاد و امید است با تداوم این روند نام سایپا در رده های نخست جداول رده بندی لیگ های کشوری چشم نوازی کند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین