اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: تعقیب و گریز خودرو سازان درهفته شانزدهم لیگ برتر والیبال

نبرد سایپا در برابر تیم ملی والیبال

هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال فردا چهارشنبه 20 دی ماه با برگزاری 6 دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می شود و تیم سایپا که هفته گذشته با غلبه برپیکان به جایگاه سوم جدول صعود کرد، این هفته در صدد تثبیت جایگاه خود است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا در هفته پنجم دور برگشت بازی های لیگ برتر والیبال مردان ایران تیم سایپا در دیدار خانگی به مصاف بانک سرمایه صدرنشین می رود. این درحالی است که شاگردان محمد شعبان خمسه هفته گذشته توانستند با این پیروزی برابر پیکان و یک پله صعود جای این تیم را در جدول تصاحب کند.
دیدار رفت تیم های سایپا و بانک سرمایه سه بر یک به سود سرمایه تمام شده است اما نارنجی پوشان قصد دارند با برتری در این مسابقه دشوار جایگاه سومی خود را تثبیت کنند چراکه تیم پیکان در صورت پیروزی مقابل هاوش و از سوی دیگر شکست سایپا در مقابل حریف خود می تواند این جایگاه را از سایپا پس بگیرد.
از سوی دیگر صعود بانک سرمایه به مرحله پلی آف قطعی شده است و در حال حاضر با 14 برد و 42 امتیاز و تنها با یک باخت به شهرداری ورامین در صدر جدول قرار دارد اما مصطفی کارخانه قصد دارد با بازیکنان ملی پوش خود و با پیروزی بر سایپا جایگاه تیمش را در صدر جدول مستحکم تر کند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین