عباس زواره: در لیگ فوتبال پایه خلاء نظارت داوری حس می شود

 عباس زواره گفت: در صورتی که در لیگ فوتبال پایه تهران نیز نظارت داوری وجود داشته باشد، بی تردید از خطاهای داوری کاسته و به افزایش سطح این مسابقات منجر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ تیم فوتبال امید سایپا در حالی رکورد بی نظیر 20 هفته بدون شکست را پشت سر گذاشت که از 25 گل دریافتی خود، 12 تای آن را بعضا به دلیل اشتباهات داوری از روی نقطه پنالتی دریافت کرد. از این رو عباس زواره سرپرستی که سابقه 16 سال حضور در باشگاه و پنج سال پیاپی عنوان سرپرست تیم امید سایپا را عهده دار است از اشتباهات داوری در فوتبال پایه به خاطر عدم وجود نظارت بر داوری در این سطح از رقابت های فوتبال می گوید و اعتقاد دارد، همه تیم ها از داوری متضرر شده اند و امید است در فصل آینده ناظرین داوری هم در مسابقات حضور داشته باشند.

عباس زواره اضافه کرد: زمانی مسعود شجاعی، ابراهیم شکوری و کاپیتان امروز تیم فوتبال بزرگسالان سایپا، روزبه شاهعلی دوست را از زمین های خاکی وارد مجموعه تیم های پایه سایپا کردیم و با ساختاری که این مجموعه دارد به بالاترین سطح از رقابتها رساندیم و این فرآیند را هرساله در حال ادامه دادن هستیم و این تداوم تنها با حمایت مسئولین سایپا میسر بوده که باید به این حمایت ها احترام گذاشت و فدراسیون فوتبال به عنوان متولی این ورزش در کشورمان، باید قدردان باشگاه هایی همانند سایپا باشد.

استعدادیاب ادوار گذشته سایپا در خاتمه خاطر نشان کرد: وجه تمایز تیم فوتبال امید سایپا با سایر تیم های بالای جدولی در لیگ پایه فوتبال تهران آن است که نه تنها از سهمیه بزرگسالان خود استفاده نکرده اند بلکه بیشتر از بازیکنان جوان در ترکیب بهره برده اند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین