محمد اللهیاری: سایپا با اهمیت به رده پایه یک باشگاه بازیکن ساز موفق است

محمد اللهیاری گفت: باشگاه‌هایی مثل سایپا به تیم‌های پایه اهمیت و توجه ویژه‌ای دارند و به همین دلیل است که این تیم‌ها در عرصه بازیکن‌سازی موفق هستند. اکنون بازیکنانی مثل مهدی ترابی، علی قلی‌زاده و حسین کامیاب محصول تیم‌های پایه سایپا هستند که به لیگ برتر و حتی رده ملی رسیده‌اند.

 محمد اللهیاری، سرمربی امیدها که توانست با ایجاد انگیزه و هدایت تیم جوان اش دست به کار بزرگی بزند، ضمن بیان مطلب فوق به روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا اظهار داشت: در ابتدای فصل، تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته داشتیم و همین موضوع و بدشانسی های ابتدایی سبب شد تا امتیازهایی را از دست بدهیم.

سرمربی امیدها از همدلی و انگیزه بالا در تیم گفت و ادامه داد: برد تیم پیکان در خانه خودش و شکست رفت و برگشت تیم نیروی زمینی برای تیم امید سایپا اتفاق خیلی خوشایندی بود که به اعتقاد من فقط حاصل کار گروهی است.

اللهیاری ادامه داد: امیدوارم، رسانه ها خیلی بیشتر به فوتبال پایه در جهت پشتوانه سازی فوتبال ملی اهمیت و بها دهند تا باشگاه ها و مدیران آنها از این سرمایه گذاری در مسئولیت های اجتماعی خود دلگرم و پایدار باشند.

سرمربی تیم فوتبال امید سایپا خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که باعث افزایش انگیزه رده سنی امید می شود، حضور سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان در تمرینات و امکان حضور بازیکنان در رده سنی بزرگسالان است که البته سایپا سالها تجربه چنین اتفاقی را در کارنامه داشته است و امیدواریم امسال نیز تداوم یابد.

سرمربی تیم فوتبال امید سایپا تصریح کرد: تیم سایپا اکنون در رقابت های لیگ باشگاه های تهران حضور دارد و اکنون در رده سوم جدول جای داریم. دو هفته دیگر رقابت‌ها به پایان می‌رسد و توانسته‌ایم یک رکورد منحصربه‌فرد و 20 هفته پیروزی پیاپی از خود به جای بگذاریم.

الهیاری با اشاره به بازیکن‌سازی سایپا عنوان کرد: اکنون ۳۰ درصد تیم امید ما در اختیار تیم بزرگسالان‌مان است بازیکنانی مثل طاها شریعتی، محمد سلطانی‌مهر و محمد شریفی بازیکنان امید هستند که همراه با بزرگسالان تمرین می‌کنند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین