سایپا مصمم به تکرار پیروزی دور رفت برابر استقلال تهران

تیم فوتبال سایپا در حالی در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر میهمان حریف نامدار خود است که در دور رفت رقابتها موفق شد استقلال را مغلوب کند و با توجه  به برد روحیه بخش شاگردان دایی در هفته قبل مقابل و استقلال خوزستان، این تیم عزم خود را جزم کرده است تا در وزشگاه آزادی استقلال را نیز با شکست بدرقه کند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ هفته چهارم دور برگشت رقابتهای لیگ برتر روزهای پنجشنبه وجمعه هفته جاری برگزار خواهد شد که نارنجی پوشان پایتخت این هفته  از ساعت 16:30 دقییقه در ورزشگاه آزادی میهمان آبی پوشان پایتخت خواهند بود.

 این گزارش حاکی است؛تیم فوتبال سایپا با هدایت علی دایی  موفق شد ه است تا هفته هجدهم  رقابت های لیگ برتر هفدهم 7 برد ،6 مساوی،5 باخت ،19 گل زده و 24 گل خورده را در کارنامه  این فصل خود ثبت کند  تا شاگردان دایی رده ششم جدول رقابت ها را با کسب 27 امتیاز از آن خود کنند.

تیم فوتبال سایپا که موفق شد در هفته هجدهم و در ورزشگاه پاس قوامین، مقابل استقلال خوزستان به برتری 3 بر 2 دست یافت درپی آن است تا با کسب 3 امتیاز دیگر مقابل استقلال تهران و شاگردان شفر، جایگاه خود را در جدول تا چند پله ارتقا دهد.

البته در این میان تیم سایپا با مصدومان زیادی در دیدار مقابل استقلال مواجه است. ایوب کلانتری، کنعانی زادگان، اخباری، بائوج و ماهینی بازیکنانی هستند که نمی توانند در دیدار مقابل استقلال به دلیل مصدومیت تیمشان را همراهی کنند.

تیم فوتبال استقلال  نیز با هدایت وینفرد شفر سرمربی آلمانی توانسته تا هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر 7 برد ،6 مساوی،5 باخت،18 گل زده و 9 گل خورده را به ثبت برساند تا همچون سایپا صاحب 27 امتیاز شود و فقط به خاطر تفاضل گل بهتر در جایگاه چهارم جدول قرار گیرد.

استقلالی ها در دیدار هفته هجدهم مقابل تراکتورسازی به نتیجه صفر بر صفر رضایت دادند و بدون شک آبی پوشان پایتخت در دیدار مقابل شاگردان دایی به دنبال کسب 3امتیاز برای ارتقای جایگاه خود در جدول هستند و انگیزه دوتیم در این مسابقه باعث خواهد شد تا تماشاگران و دوستداران فوتبال روزجمعه شاهد یک مسابقه جذاب و دیدنی باشند.

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین