اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور؛

مصاف سایپا و استقلال مساوی شد

 تیم فوتبال سایپا در مصاف با استقلال موفق شد ضمن کسب یک امتیاز ارزشمند از این تیم، دورازه آبی های پایتخت را  نیز بعد از 872 دقیقه بازکند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ شاگردان دایی در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر، ساعت 16:35 روزجمعه (22 دی ماه ) در ورزشگاه آزادی میهمان تیم استقلال تهران بودند که این جدال با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 این گزارش حاکی است؛ سایپا بازی را بهتر از استقلال آغاز کرد اما در استفاده از ضربات نهایی ضعف داشت و نتوانست دروازه حسینی را باز کند. آبی پوشان در اواسط  این نیمه، توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در نهایت در دقیقه 23 سانتر خوب باقری در مرکز زمین با ضربه سر شجاعیان همراه شد اما فلاح زاده توپ را مهار کرد. در برگشت شجاعیان توانست دروازه سایپا را باز کند.

 هر چند پس از این گل باز هم سایپا تیم برتر زمین مسابقه بود اما این دیدار در نیمه اول با موقعیت سوزی های سایپا با برتری استقلال به اتمام رسید.

سایپا نیمه دوم را هم بهتر از استقلال آغاز کرد و موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت اما تیرک دروازه و حسینی در چند مرحله مانع از فروپاشی دروازه آبی ها شدند.  اما در نهایت رضا اسدی در دقیقه85  با یک ضربه زیبای سر با استفاده از ارسال کرنر ترابی، توانست دروازه استقلال را باز کند تا شاگردان دایی تنها تیمی باشند که  پس از روی کار آمد شفر آلمانی موفق شدند درواز استقلال در جریان مسابقه را بازکنند.

این دو تیم پایتخت که پیش از این مسابقه 27  امتیازی بودند و پس از این مساوی، 28 امتیازی شدند تا استقلال به دلیل تفاضل گل بهتر در جایگاه پنجم قرار گیرد نارنجی پوشان نیز در رده هفتم جدول جای گیرند.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین