اطلاعات تکميلي

  • روتیتر: در مراسم تقدیر از باشگاه های برتر ورزش کشور؛

از رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا تجلیل و قدردانی شد

در مراسم تجلیل از باشگاه های برتر، ازمدیرعامل باشگاه سایپا به عنوان یکی از برترین های ورزشی کشور تقدیر شد.

در مراسمی که روز سه شنبه از طرف کمیسیون ماده ۵ وزارت ورزش و با حضور دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، امیررضا خادم و عبدالحمید احمدی، معاونان پارلمانی و فرهنگی این وزارتخانه همراه با ژاله فرامرزیان معاون منابع انسانی در محل سالن همایش های مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، از رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا به عنوان یکی از باشگاه های برتر ورزش کشور در سال جاری تقدیر شد.
در این مراسم از باشگاه هایی که با نظر مدیران کل ورزش استان های مختلف و بر مبنای چگونگی فعالیت در زمینه های مختلف انتخاب شده بودند، مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
این گزارش حاکی است؛ عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و یکی از اعضای کمیسیون ماده ۵ این وزارتخانه دراین مراسم تاکید کرد: وضعیت ورزش کشور ارتباط مستقیم با اوضاع باشگاه ها دارد، به طوریکه اگر وضعیت باشگاه ها خوب باشد، حال ورزش کشور هم خوب است.
وی ضمن تقدیر از امیر رضا خادم اضافه کرد: یکی از مهمترین اقدامات انجام شده در این کمسیون، تدوین لایحه باشگاهداری است که این اتفاق بی تردید در بهبود وضعیت ورزش کشور موثر و بسیار قابل تحسین و تقدیر است.
گفتنی است؛ در متن لوح تقدیر وزارت ورزش و جوانان کشور به امضای امیر رضا خادم معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استانها و رییس کمیسیون ماده 5 آمده است:
تلاش و همت والای مدیران و کارکنان آن باشگاه فرهنگی ورزشی، موجب کسب عنوان باشگاه برتر در زمینه ورزشی طی سال 1396 در سطح کشور گردید. لذا بدینوسیله به پاس این تلاش و زحمات ارزنده از جنابعالی، مدیر، مربیان و کارکنان شاغل در آن مجموعه تقدیر و تشکر می گردد.
امید آنکه در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با استفاده از ظرفیت بی بدیل ورزش و پرورش قهرمانان اخلاق محور و قدرشناسی از پیشکسوتان، بیش از پیش موفق و موید باشید.
شایان ذکر است؛ این باشگاه در سال 1367 تاسیس شد و در حال حاضر در رشته فوتبال، والیبال، شطرنج، اتومبیل رانی و واترپلو فعالیت می کند و همچنین از بزرگترین دستاوردهای این مجموعه می توان در کنار کسب عناوین قهرمانی در رشته های مختلف ورزشی، به فعالیت گسترده در زمینه فوتبال و والیبال پایه و پرورش استعدادهای ورزشی کشور اشاره کرد.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین