شاه علی دوست: با علی دایی، خاطرات خوب سایپا را تکرار می کنیم

کاپیتان تیم فوتبال بزرگسالان سایپا گفت: یکی از بزرگترین اهداف سایپا در فصل جاری کسب یکی از عناوین برتر لیگ و راهیابی به رقابتهای جام باشگاه های آسیاست.

روزبه شاه علی دوست، کاپیتان تیم فوتبال بزرگسالان که با پاس زیبایش پایه گذار اولین گل سایپا در مصاف با استقلال خوزستان شد، ضمن بیان مطلب فوق به روابط عمومی باشگاه سایپا اظهار داشت: دیدار با استقلال خوزستان به دلیل عدم شناخت کافی روی بازیکنان حریف و همین طور گرمای بیش از حد هوا، مصاف بسیار سختی بود اما خوشبختانه تیم آماده و منسجم سایپا توانست با شکست این تیم به سه امتیاز بازی دست یابد.

وی اضافه کرد: تمامی بازیکنان حاضر در تیم سایپا متشکل از بازیکنانی که در ترکیب اصلی هستند و ذخیره های این تیم، همه از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار هستند و توانایی آن را دارند که بازیکن فیکس تیم سایپا باشند. امیدوارم با ترکیب یک دست کنونی و با سکانداری علی دایی، بتوانیم خاطرات روزهای درخشان و قهرمانی را تکرار کنیم.

شاه علی دوست افزود: خوشبختانه از خصوصیات بارز علی دایی، شایسته سالاری است. این مربی بین بازیکن جوان و نامدار تمایزی قائل نمی شود که همین مساله باعث رشد و ارتقا وحدت تیمی خواهد شد. امیدوارم جوانتر های تیم از این فرصت بهره بگیرند و بتوانند آینده فوتبال خود را بهتر بسازند.

وی در مورد مصاف سایپا و استقلال تهران در هفته آینده لیگ برتر خاطر نشان کرد: همیشه دیدار با استقلال و پرسپولیس برای تیم هایی مانند سایپا که امکان پخش هر هفته دیدارهایشان از شبکه سوم سیما مهیا نیست، باعث افزایش انگیزه است. امیدوارم روند رو به رشد و خوب سایپا در مصاف با این تیم پرتماشاگر تهرانی ادامه داشته باشد و روند امتیاز گیری سایپا ادامه داشته باشد.

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین