در اولین نشست هماهنگی دومین جشنواره فرهنگی ورزشی سایپا؛ اعضای کمیته اجرایی کانون هواداران باشگاه سایپا معرفی شدند

نشست بررسی راهکارهای پویایی کانون هواداران سایپا با حضور اعضای ستاد اجرایی جشنواره فرهنگی ورزشی گروه خودروسازی سایپا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ نشست هم اندیشی و بررسی راهکارهای پویایی کانون هواداران سایپا و همچنین تعامل در خصوص آغاز دومین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان گروه خودروسازی سایپا با حضور عنایت الله آتشی، حسن میرزا آقابیک، علی شیخ الاسلام، مشاورین مدیرعامل، احمد مددی سرپرست مدیریت ارتباطات و رئیس جشنواره فرهنگی ورزشی سایپا و اعضای ستاد اجرایی این جشنواره در محل کلبه خورشید برگزار شد.

در ابتدای این نشست، عنایت الله آتشی ضمن خیر مقدم به حاضرین اظهار داشت: حضور علی دایی در راس تیم فوتبال و همچنین مهیا شدن تیم والیبالی قدرتمند این امیدواری را ایجاد کرده است که سایپا در رقابت های مختلف سال جاری پرصلابت ظاهر شود.
وی تصریح کرد: تیم شطرنج سایپا هفته گذشته موفق شد عنوان پرافتخار قهرمانی باشگاه های آسیا را تصاحب کند که امیدوارم این موفقیت سرآغاز موفقیت های سایر رشته های این باشگاه باشد.

وی ادامه داد: این فرصت به وجود آمده است تا بعد از برگزاری موفق نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان گروه سایپا ضمن بررسی راه های برطرف کردن نقاط ضعف جشنواره، از تعاملی که بین شرکت های گروه ایجاد شده است، برای پویایی بیشتر کانون هواداران وهمچنین جذب هوادار از میان کارکنان گروه بزرگ خودروسازی سایپا بهره گیری کنیم.

این گزارش حاکی است؛ در ادامه این نشست، اعضا به تبادل نظر در خصوص راه های جذب هوادار از میان کارکنان زحمتکش شرکت های گروه سایپا و همچنین خانواده آنها پرداختند که با پیشنهاد یکی از حاضرین مقرر شد تا در گام نخست، کمیته اجرایی کانون هواداران تشکیل شود که با رای حاضرین در نشست، اعضای این کمیته انتخاب شدند.

در بخش پایانی این جلسه در خصوص زمان شروع دومین جشنواره فرهنگی ورزشی گروه خودروسازی سایپا و همچنین رشته های حاضر در این جشنواره بحث و گفتگو شد که در پایان مقرر شد، ابتدا اساسنامه و تقویم مسابقات تهیه وسپس زمان آغاز جشنواره اعلام گردد.

گفتنی است؛ سهیل قهرمانی، جواد جوانمرد، رحمت آبیار، سیامک عزیزی نوذر پور از شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، داود احمدی از سایپا پرس، حمید زینل خانی از ستاره سفیران، حسین محمدزاده از رادیاتور ایران، شهریار مومنی از قالب های بزرگ صنعتی، محمد عاشوری از امدادخودروی سایپا، سعید باستان از سایپا آذین، رضا ظهیری از طیف سایپا،کسری رضایی از مالیبل، محمد گرجی دوز ومرتضی تهرانی از سایپا یدک، سهیل زیتونی از پلاسکو کار،حسن نصیر زاده از رایان سایپا و فریبرز روحی از کارگزاری بیمه سایپا، به عضویت کمیته اجرای کانون هوادران سایپا در آمدند

تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین