صادقی: اين پيروزي را تقديم حبيب كاشاني مي كنم

صادقی: اين پيروزي را تقديم حبيب كاشاني مي كنم
ابراهيم صادقي گفت؛ مديرعامل باشگاه در اين مدت حمايت ويژه يي داشتند و اين پيروزي را به ايشان تقديم مي كنم.

به گزارش روابط عمومي شركت فرهنگي ورزشي سايپا؛ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان  پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری اظهار داشت: بازی خیلی نزدیکی بود و تیم ماشین سازی با توجه به جایگاهش در جدول به دنبال کنترل بازی و کسب حداقل امتیاز بود و اگر توانست به گل هم برسد. با این حال هدف ما این بود که سه امتیاز بازی را بگیریم و خدا هم به ما کمک کرد و به این هدف رسیدیم.

وی افزود: بازی نزدیکی بود و می دانستیم در این بازی باید روی ضربات ایستگاهی، اوت دستی و کرنر به گل برسیم. از طرفی دروازه بان ما دو موقعیت خیلی خوب را گرفت. در نیمه دوم با توجه به تغییراتی که دادیم تیم ما بهتر بازی کرد و نیمه دوم در اختیارمان بود و موقعیت هم ایجاد کردیم. خوشبختانه خدا هم کمک کرد تا پیروز شویم. باید از آقاي کاشانی مدیرعامل باشگاه، تشکر ويژه يي کرد و این برد را به او تقدیم کنم. از وقتی ايشان آمدند به تیم ما کمک و حمایت مان كردند. با اینکه پیروز نمی شدیم اما این حمایت ادامه داشت و به ما انگیزه و اعتماد به نفس می داد. امیدوارم بازهم بتوانیم پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره دو بازی فولاد و پرسپولیس که از حساسیت بالایی برای تیمش برخوردار است، گفت: هفته بعد با فولاد بازی داریم و سپس با نفت مسجدسلیمان و در بازی آخر با پرسپولیس بازی می کنیم. قبل از بازی گفته بودم چهار بازی مهم داریم که مهم ترین آنها بازی با ماشین سازی است. خوشبختانه پیروز شدیم و حالا برای سه بازی آینده آماده می شویم و هدف مان ارتقای جایگاه مان در جدول است.

صادقی درباره قضاوت داور مسابقه اظهار داشت: قضاوت این بازی به نظرم خیلی سخت بود. بازی نزدیکی بود و برخوردهای زیاد شکل گرفت. اعتراض هم از طرف ما و تیم حریف صورت گرفت که طبیعی است، اما به نظرم داوری مشکلی نداشت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.