عذرخواهی سایپا از اصحاب رسانه؛

خاطیان به کمیته انضباطی باشگاه اخلاق مدار سایپا احضار می شوند

باشگاه اخلاق مدار سایپا که همیشه با تاکید بر اهمیت حفظ حرمت ها و شان و جایگاه افراد ، در مقوله های فرهنگی پیش قدم بوده، خاطیان برخورد نامناسب با رسانه ها را به کمیته انضباطی کار احضار می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا ؛ بعد از اتفاقات و حواشی بوجود آمده در دیدار تیم‌های فوتبال سایپا و پیکان در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر و اعتراض دو تیم به نحوه قضاوت داوران اتفاقاتی نیز در حاشیه این دیدار رخ داد.
متاسفانه در جریان این مسابقه اعضای کادر تدارکات تیم فوتبال سایپا تحت تأثیر جو و حواشی بوجود آمده، برخورد نامناسبی با خبرنگاران انجام دادند كه آن اتفاق ناخوشايند نه در شأن اهالی رسانه بود و نه در شأن باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا.
بعد از این حادثه تلخ گزارشی از این موضوع به دست باشگاه سایپا رسید و افراد خاطی در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفتند و قرار شده است برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقات تلخی برخورد قانوني با متخلفان صورت گیرد.
خبرنگاران و اصحاب رسانه همواره جایگاه ویژه‌ای در بین مجموعه فرهنگی ورزشی سایپا داشته‌اند و خواهند داشت. حفظ حرمت و جایگاه اهالي رسانه همواره از اهمیت بالایی در بین مسئولان باشگاه سایپا برخوردار بوده و در تمام این سال‌ها تلاش شده نهایت همکاری و احترام متقابل بین طرفین برقرار باشد.
باشگاه سایپا این اقدام خارج از عرف برخی از اعضای تیم فوتبال را که بدون شک از روی ناآگاهی و ناخواسته و شاید تحت تأثیر جو روانی سنگین مسابقه و ناشی از رفتار غير مرسوم تیم داوری بوده، محکوم می‌کند و علی‌رغم تمام بی‌مهریی‌هایی که به باشگاه سایپا وارد شده، اين باشگاه رفتار خارج از عرف را تاييد نمي كند و بدون شک با آن دسته از اعضاي تيم سايپا كه رفتار ناشايست داشته اند، برخوردی قانوني صورت خواهد گرفت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.