آقازاده: قطعا در لیگ برتر می‌مانیم

آقازاده: قطعا در لیگ برتر می‌مانیم
مربی سایپا تاکید کرد تیم سایپا با کسب نتایج خوب در ادامه فصل در لیگ برتر می‌ماند.


به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا کوروش آقازاده در نشست خبری قبل از دیدار سایپا و فولاد اظهار کرد: بازی خیلی مهمی با تیم خوب فولاد پیش رو داریم. آنها نمایش تحسین‌برانگیزی در آسیا داشتند و تیمی هستند که فوتبال را با فکر بازی می‌کنند و از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌برد که شناخت نسبتا خوبی از آنها داریم.
 
مربی سایپا با بیان اینکه تمام سعی و تلاش ما ارائه فوتبال خوب و کسب نتیجه مطلوب است، ابراز کرد: از زمانی که کادر فنی جدید سایپا و آقای کمالوند این تیم را تحویل گرفتند، نمی‌توانستیم تغییری در لیست بازیکنان ایجاد کنیم و تنها هدف ما در مدت باقی مانده، ارتقای سطح کیفی بازیکنان است و تمام تلاش خودمان را هم در هفته‌های باقی مانده انجام می‌دهیم.
 
آقازاده در خصوص اینکه این تیم طی ۱۰ هفته گذشته به برتری نرسیده، عنوان کرد: قطعا تلاش خودمان را برای برنده شدن خواهیم کرد. اینکه تیمی در چند هفته متوالی نتوانسته برنده شود، بخشی از آن به ذهنیت در بازیکنان برمی‌گردد که تلاش خودمان را برای عوض کردن ذهنیت بازیکنان داشتیم، به این موضوع امیدوار هستیم و ان‌شاالله بتوانیم موفق شویم.

 
آقازاده یادآور شد: فولاد تیم بسیار خوبی است و فوتبالی که می‌خواهد را ارائه می‌کند. نتایج نسبتا خوبی هم گرفتند. کار فنی و دانش فنی آنها بالاست و تیم قابل احترامی هستند، اما ما هم دست و پا بسته نیستیم و تلاش می‌کنیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.
 
مربی سایپا با اشاره به مشکلاتی که در سیستم تیم دارند، عنوان کرد: نقاط ضعف تیم را می‌شناسیم و سعی کردیم نقاط ضعف را بهتر کنیم. تمام تیم‌ها کار سختی در ادامه فصل دارند ولی اولویت تمرینات ما برطرف کردن نقاط ضعفی است که تیم داشته و هدف کادر فنی جدید تیم نیز ترمیم آنها است.
 
او تاکید کرد: قطعا در لیگ برتر می‌مانیم، اما کار بسیار سختی داریم. باید تمام تلاش خودمان را انجام دهیم و هم‌دل باشیم تا با موفقیت بازی ها را پشت سر بگذاریم و یقین داشته باشید که سایپا در لیگ برتر می‌ماند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.